FotoSwipe

FotoSwipe 1.0.5

Nowy sposób dzielenia się zdjęciami pomiędzy smartfonami i tabletami

FotoSwipe zapewnia szybki i łatwy sposób dzielenia się zdjęciami z innymi użytkownikami smartfonów i tabletów (zarówno Androida, jak i iOS-a).

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Można wysyłać zdjęcia w różnych rozdzielczościach
  • Bardzo szybkie i proste przesyłanie zdjęć
  • Nielimitowana liczba operacji przesyłania zdjęć
  • Możliwość zabezpieczenia wysyłania zdjęć za pomocą hasła
  • Opcja przesłania wielu zdjęć za jednym razem

Wady

  • Nie można przesłać w ten sposób zdjęć bezpośrednio z galerii

Doskonały
9

FotoSwipe zapewnia szybki i łatwy sposób dzielenia się zdjęciami z innymi użytkownikami smartfonów i tabletów (zarówno Androida, jak i iOS-a).

Nie trzymaj ich tylko dla siebie

Po zainstalowaniu FotoSwipe (na obu urządzeniach) włącz lokalizację, a następnie otwórz aplikację. Naciśnij wybrane zdjęcie i przytrzymując, przeciągnij je palcem z jednego ekranu urządzenia do drugiego, tak aby umożliwić przesłanie. Nie będzie to trudne, gdyż aplikacja odzwierciedla organizację zdjęć, jaką posiadasz w swojej aplikacji galerii. Jeśli chcesz przykładowo przesłać zdjęcie z określonego folderu, bardzo łatwo go odnajdziesz w programie FotoSwipe. Aby jednak przesłać jakieś zdjęcie, musisz uruchomić aplikację, gdyż nie da się tego zrobić, korzystając bezpośrednio z aparatu.

Jedną z zalet FotoSwipe'a jest to, że urządzenia wykorzystywane w tym procesie nie muszą się stykać. Wystarczy im kilka metrów odległości, aby uzyskać połączenie i dokonać udanego wysłania zdjęć. Co ważne, można to uczynić zarówno korzystając z Wi-Fi, jak i z połączenia 3G.

Dziel się zdjęciami w nieograniczonym zakresie

Opanowanie techniki obsługi wymaga kilku prób i nie zawsze sprawdzi się w 100%, jednak ogółem rzecz biorąc, jest to bardzo prosty proces. Z pewnością jest on prostszy i trwa dużo szybciej niż podczas wysyłania wielu zdjęć za pomocą tradycyjnych wiadomości lub poprzez WhatsAppa. Co najlepsze, nie musisz posiadać nawet numeru telefonu drugiej osoby, do której przesyłasz wybrane zdjęcia.

Przesyłanie za pomocą Wi-Fi jest bardzo szybkie i trwa tylko kilka sekund. W ten sposób wyślesz do dziesięciu zdjęć za jednym razem. Oczywiście nie istnieje żadne ograniczenie co do liczby takich procesów.

Jedyna w swoim rodzaju

FotoSwipe to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która pozwoli ci dzielić się zdjęciami w taki sposób.

FotoSwipe

Download

FotoSwipe 1.0.5

Opinie użytkowników o FotoSwipe